Zapraszam Was do pierwszego programu online, w którym zajmiemy się zgłębianiem podejścia Jespera Juula i FamilyLab.

Co miesiąc (możesz wybrać opcję 1 lub 3-miesięczną) spotykamy się w dedykowanej programowi grupie, gdzie odbywa się webinarium certyfikowane przez FamilyLab. Podczas każdego miesiąca grupa, nagranie z webinarium, notatki i warsztaty są dostępne dla Ciebie.


Co otrzymujesz w programie?

  • webinarium, czyli seminarium FamilyLab online, prowadzone przez certyfikowaną trenerkę
  • warsztat w temacie seminarium
  • notatki do seminarium w formie infografik
  • udział w grupie, na której możesz zadawać pytania w temacie
  • jeden live w grupie z odpowiedziami na pytania

Do wszystkiego tego masz dostęp tak długo, dopóki jesteś w programie. Możesz do niego dołączać co miesiąc lub od razu kupić dostęp na trzy miesiące.

Dla kogo ten program?


Dla dorosłych, którzy chcą poznać podejście do relacji, jakim podzielił się ze światem Jesper Juul. Dla dorosłych, którzy chcą swoje relacje z partnerem i dziećmi oprzeć na równej godności, integralności, autentyczności i odpowiedzialności osobistej.

Zaczęliśmy 14 lutego. Nadal można dołączyć do grupy marcowej oraz/lub zapisać się do kwietniowej.

Plan programu

  Nastolatki - jak żyć...
Available in days
days after you enroll
  Dziecko w szkole
Available in days
days after you enroll

Nazywam się Zofia Lewandowska


Jestem takim marzycielem, który chce zmieniać świat. I takim, który chce robić to od kuchni - małymi krokami, zaczynając od najbliższej mi osoby - czyli od siebie samej. Na tej drodze pomaga mi mój największy mentor - Jesper Juul. Działając, jako trener jego organizacji FamilyLab, staram się inspirować świat do życia wartościami integralności, równej godności, autentyczności i odpowiedzialności osobistej - czyli wartościami, które na co dzień wcielam w moje życie - pełne dzieci, pasji, pięknych chwil, potknięć i trudności.

15 lipca, godzina 19:00


Ile odpowiedzialności można przekazać nastoletniemu dziecku?

Co robić, kiedy nie radzą sobie w szkole?

Jak reagować na łamanie ustalonych reguł?

Co robić, kiedy dom zamienia się w hotel?

Jak odbudować nadszarpnięte zaufanie?

Kiedy miłość rodziców zamienia się w obsługę?

14 sierpnia, godzina 19:00


Jak oddać dziecku odpowiedzialność za edukację szkolną, jednocześnie nie pozostawiając go samego? Jak funkcjonować w triadzie ja - moje dziecko - szkoła? Między innymi na te pytania będzie można sobie odpowiedzieć po seminarium.

Wybierz, który plan dołączenia do programu Cię interesuje:

55 zł

Jeden miesiąc (na końcu dolicza VAT w zależności od kraju)

85 zł

Dwa miesiące w programie (na końcu dolicza VAT w zależności od kraju)

Webinarium FamilyLab


Około 1,5-godzinne spotkanie, podczas którego można zadawać pytania i dzielić się swoim doświadczeniem. Ma charakter wykładowy, jednak jest w nim miejsce na POCZUCIE, o co chodzi w danym temacie. Takie seminaria mogą prowadzić tylko certyfikowani trenerzy. Większość z nich została opracowana przez Jespera Juula.

Dostęp do moderowanej grupy


Przez cały okres wykupionego dostępu masz dostęp do grupy, gdzie zgłębiamy temat. Możesz na niej dzielić się swoim doświadczeniem, zadawać pytania, inspirować się. Co miesiąc przychodzę do Was z tak zwanym "live", gdzie odpowiadam na zadane pytania.

Autorski warsztat w temacie


Webinarium to nie warsztaty. Aby, wejść w dany temat głębiej, każdego miesiąca proponuję Wam udział w warsztacie. Zdjęcia z kawką, czystym zeszytem i okularami są tak piękne, że zdecydowałam się z takiego skorzystać ;)

Dostęp do panelu z notatkami


Otrzymujesz dostęp do notatek w formie infografik w panelu kursanta (czyli TU), do których masz dostęp przez wykupiony okres.

Kto to jest Jesper Juul?


Jesper Juul był duńskim psychoterapeutą i pedagogiem, przez wiele lat pracował z rodzinami i dziećmi. Opierając się o własne doświadczenie, napisał szereg książek skierowanych do rodziców, a także stworzył międzynarodową organizację zrzeszającą trenerów, którzy ukończywszy specjalne szkolenie, uprawnieni są do szerzenia wartości Jespera Juula poprzez opracowane przez niego seminaria.Wybierz, który plan dołączenia do programu Cię interesuje.

55 zł

Jeden miesiąc (na końcu dolicza VAT w zależności od kraju)

85 zł

Dwa miesiące w programie (na końcu dolicza VAT w zależności od kraju)